Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A windows update nem működik...

A windows update nem működik megfelelően. CSak keresi a frissítéseket, folyamatosan a vételenségig de nem talál semmit. Csak keres, csak keres, csak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 06:21
 1/2 ufojoco válasza:

Szia elég sokan kérdeztek ugyan ezzel a problémával, amire rengeteg válasz érkezett.


Lehetőségek amiket irtak:

'windows update javítása - valakinek ez bevállt.

'Friss telepítés után sok órába telik a frissítések leszedése, esetenként napokba is.


Én megpróbálkozom egy javítóval, de szerintem a várakozás lesz az optimális lehetőség.

2016. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja, nekem is legutóbbi Win7 telepítés után 6 óráig tekerte a processzort 50%-on (kétmagos, szóval 1 magot 100-on), amíg végre kegyeskedett találni valamit. Utána viszont ment rendesen. Lehet, a Microsoft úgy keresi vissza a Win10 miatt kiesett bevételeket, hogy titokban bitcoint bányásztat a júzerekkel :D
2016. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!