Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Team fortress 2 egy sikertelen...

Team fortress 2 egy sikertelen csere ajánlat ( a többi lent! )?

Figyelt kérdés
A gyereket felvetem barátnak steam-n mondta hogy adjak neki ajánlatott erre meg is tettem persze trade.tf-n hirdete azt a tárgyat ami nekem kell mondtam neki fogadja el de nem érdekelte vagy nem tudom akkor kikapcsoltam a csere ajánlatott és nem tudok trade-ni (ezt írja ki:nem cserélhetsz ... felhasználóval,mert nemrég visszavontad az összes csereajánlatodat. Mit tegyek ? előre Köszönöm.?

2016. jan. 2. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
miért vontad vissza?xD 1 hetes bant kaptál okos!
2016. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam csak nem enged :‘(
2016. jan. 2. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló a kereskedéstől való eltiltásra gondolt.Ez lényegében arról szól hogy, amennyiben visszavontad a csereajánlataidat a fiókod megvédésének érdekében a steam eltilt minden tipusú cserétől egy bizonyos ideig.(1-2 hét nem tudom pontosan)
2016. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!