Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most kaptam a tesómtól meghívó...

Most kaptam a tesómtól meghívót Ncore-ra de egy az IP címünk és egy gépünk van. Most akkor jobb ha törlöm a fiókomat nehogy a tesóm fiókját töröljék?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell,csak írjátok a profilotokhoz mindketten,hogy ip egyezés előfordulhat,mert egy házból vagytok.

(ha valakinek van felesleges meghívója küldhetne így újév alkalmából:DD)

2016. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább töröltem a fiókomat, féltem nehogy a tesómat kitiltsák. Annyira nem lényeges, csak 3d-s filmeket töltöttem le vele inkább.
2016. jan. 3. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:

nem hinném,hogy tiltanának ilyesmi miatt,elvégre van aki NAT mögűl van,dinamikus ip,stb stb.

egyébként ztracker,microbit,ezek is jó trackerek.

2016. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
Szerintem megvan az esélye. Pont olyan, mintha dupla accountja lenne. Van lehetőség kérelemre, egy hálózat esetén, de két külön gépről.
2016. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 gépről csak 1 fiókot szabad használni, különben törlik mindkettőt.
2016. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta töröltem az regisztrációmat. Lehet belőle baj? Törölhetik a tesómat?
2016. jan. 3. 14:20
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
Nem, így nem.
2016. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!