Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az gáz ha egy fiú...

Szerintetek az gáz ha egy fiú női youtube videóaokat is néz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi vidóst követek (Herby, Isti, Unflield, Szirmai G., Alexovics, KD csapat stb.) de mellettük női videósokat is mint Viszkok Fruzsi, FolloAnna, Maris. Persze nem a különböző divattal kapcsolatos videóik miatt, meg nem is vagyok titokban szerelmes sem beléjük egyszerűen csak érdekesnek találom a munkásságukat.


21/f


2016. jan. 3. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*videósokat
2016. jan. 3. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. nem hinném.
2016. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?


Ha sminkelős videókat nézne egy fiú, példának okáért, azt furcsának tartanám egy cseppet... de az én véleményem szerint ebbe semmi rossz nincs.


Csak azt nem tudom, Unfield-en mit kedvelsz... :D

2016. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
szomorú hogy ezeket mind követed..még szomorúbb hogy tudod hogy gáz de próbálod magad átverni azzal hogy az interneten majd hátha azt mondják hogy nemgáz.. mivel herby-t nézel már most látszik hogy véletlen 21-et írtál 12 helyett.. a baj hogy ezek közül szerintem csak szirmai az egyetlen aki minőségi videókat csinál legalábbis azok közül akik ismerősek nekem..
2016. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából én meg azt nem tudom miért szólják le Unfieldet. De hát kinek a pap kinek a paplan.. :D Én szórakoztatónak tartom a videóit.
2016. jan. 3. 21:28
 6/7 A kérdező kommentje:
1994 augusztusában születtem szóval akárhogy számolom 21 vagyok :) De mint mondtam kinek mi, én speciel az a svéd srácot nem értem hogy lehet ennyire híres...
2016. jan. 3. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz
2016. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!