Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már 10-szer letöltöttem sok...

Már 10-szer letöltöttem sok helyről a fifa 14-et!?

Figyelt kérdés
amikor letöltöm fel telepítem kéri az origint.. feltelepítettem az origint be is regisztráltam de ugy sem indul el.. be tudná linkelni nekem valaki ?vagy mondja meg valaki hogy tudnám elíndítani
2016. jan. 5. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
vedd meg
2016. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
neked van erre felesleges pénzed ?? mert te tisztességes állampolgár vagy !! te is megveszed nem ??
2016. jan. 5. 19:43
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen. És nem felesleges pénzem van rá, hanem direkt erre szánt.
2016. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát látod, a kalózok élete nem csak játék és móka.

Nem elég hogy ingyen van, még azt várja, hogy ne is legyen vele macera...

G.

2016. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
annak örülök hogy direkt erre van pénzed !!
2016. jan. 5. 20:13
 6/14 fersk ***** válasza:
Kérdező, a számítógépedet honnan loptad? Csak nem vetted? Volt 'direkt erre' pénzed? :D
2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De persze lehet, hogy az is segítene, ha elolvasnád hogy mit írnak a "telepítési útmutatóban", mert bizony az is szokott lenni. Általában a letöltött fájlok mellett, egy .nfo kiterjesztésű fájlban, ami egy sima szöveges fájl, és sok esetben van a szöveg előtt egy ascii-art, ami persze szétesik notepad-ban. Vagy ha nincs, van egy readme.txt, egy instructions.txt, vagy valami, amit bizony el kell olvasni. Ez általában így szokott kinézni, angolul, ilyen pontokba szedett lista:


1. tömörítsd ki a fájlt

2. telepítsd fel ezt vagy azt

3. másold ide vagy oda ezt vagy azt


Szóval nem kell betojni meg 10. letölteni, közel sem lehetetlen, és egy 5 lépéses telepítéstől még nem leszel "kalóz".

2016. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

elolvastam! ki kellett csomagolni

autorun stb...és amikor kész lett crackeltem utánna kérte az origint letöltöttem az origint is de attoll sem indult el

2016. jan. 5. 20:51
 9/14 A kérdező kommentje:
fersk nevű barátom te is tisztességes és becsületes állampolgár vagy ha pl kell egy windows telepítő lemez te elmész a boltba és megveszed ugye?
2016. jan. 5. 20:53
 10/14 fersk ***** válasza:

Sajnos igen, de bevallom, az egyik unokám nem. :(

Mi sem vagyunk fenékig tejfel... :D

2016. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!