Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszanézni?

Hogy lehet visszanézni?

Figyelt kérdés
Ha kitöröltünk valamit az előzményekből azt hogy lehet visszanézni? (tudom hogy valahogy meglehet, ugyhogy nem kérek olyan kommenteket hogy sehogy)

2016. jan. 6. 16:40
 1/6 csigusz27 ***** válasza:
"tudom hogy valahogy meglehet, ugyhogy nem kérek olyan kommenteket hogy sehogy" Hogyha ilyen okos vagy akkor minek írtad ki a kérdést? egyébként én a sütik között nézném meg
2016. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, vissza lehet, ne hidd el aki mást mond, csak meg akarja tartani a módszert magának. Van a neten egy dll program, az visszahozza. A nevét mindig változtatják, hogy ne lehessen megtalálni könnyen, de létezik. Láttam haveromnál is, valami driver kellett hozzá, de működött jól. Leformázta véletlenül a gépet, de mikor újrahúztuk, ez a progi kiadta hogy miket nézett előtte frankón.
2016. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
3%

Ha firefoxod van írd be neki hogy about:cache

Ezzel megnézheted a cache tartalmát. Ott meg ugye az van, amit már megnéztek.

2016. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.és 3.
2016. jan. 6. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2. csak szívat. :D

A cache-ben lehet valami, de én pl. mindig törlöm a cache-t, meg a böngészők is szokták leállításkor.

2016. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
0%

"....meg a böngészők is szokták leállításkor."


Nem szokás, hanem beállítás kérdése, alapbeállítással nem törlik.

2016. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!