Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne a GMAIL-en...

Hogyan lehetne a GMAIL-en kovetni, hogy melyik emailre valaszoltam, es melyikre nem?

Figyelt kérdés
Borzaszto ez igy. A munkahelyemen sajnos GMAIL-t hasznalunk, es egyszeruen nem birom kovetni, hogy melyik emailre valaszoltam, es melyikre nem. Tudom, at lehet allitani "conversation mode"-ra, de azzal meg az a bajom hogy targy szerint csoportositja ugye az emaileket, es ha teszem azt 1000 embernek irok valamit, amibol 50 valaszol, akkor az osszes valasz egy targy alatt lesz, es kovethetetlen, hogy ki kinek mit irt.
2016. jan. 6. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Használj valamilyen levelezőprogramot, thunderbirdöt vagy ami tetszik. gmail-t nem csak webes felületről lehet ám használni, be is b*na :D
2016. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!