Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most mi lesz az Ncore accounto...

Most mi lesz az Ncore accountommal?

Figyelt kérdés

Le akartam tölteni witcher 3 nevű játékot és ugye letöltött nekem az oldal egy .torrent fájlt.

Amikor elkezdtem volna a utorrent-ben feldogoztatni akkor írta, hogy nem lesz elég szabad hely a letöltés mappában. (Szóval nem kezdte el csinálni a uturrent a dolgát)

Töröltem pár régi ilyen .torrent fájlt és véletlenül kitöröltem a witcher 3 .torrent fájlját is... Később letöltöttem megint azt a fájlt és elkezdtem feldolgozni.



2016. jan. 8. 13:32
 1/3 meszike91 ***** válasza:
100%
Semmi
2016. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége. Akár háromszor is letöltheted ugyanazt a fájlt. Legfeljebb a seed kötelezett időd lesz kicsit több. Rég néztem az idő arányokat.
2016. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha ugyan azt a .torrent fájlt töltötted le és a "feldolgozást" is ugyan oda állítottad, akkor a már megkezdett letöltést fogja folytatni. ez nem okoz semmi gondot az ncore fiókodban.

másik: a .torrent fájl csak egy letöltési linket tartalmaz, néhány KB az egész. ha csak azokat törölted, akkor az nem fog sok helyet felszabadítani. magát a letöltött adatot töröld. utorrentben: Feladat eltávolítása és > letöltött adat és .torrent fájl törlése.

2016. jan. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!