Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemény erről a videóról?

Vélemény erről a videóról?


2016. jan. 8. 21:01
 1/4 anonim válasza:

Gondolom ez te vagy :D

A telefonodat rakd le/támaszd ki és úgy vedd fel a videót,jó lesz ez :D

2016. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok,a vágás is jó :D
2016. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt túl fiatal vagy, ami a hozzád hasonló korúaknak biztosan nem probléma, de egy magam korú ember már az első másodperc után elnyomja az ilyen videókat. Tele van a Youtube tizenéves arcokkal, akik zömmel értékelhetetlenül hitvány anyagokkal árasztják el a netet. Persze a kor nem feltétlenül akadály, bár komoly, élet és videózási tapasztalatokra jellemzően nem tesz még szert sok ember ilyen korán. Az első videód célja a figyelem vagy inkább az érdeklődés felkeltése lenne, de itt ez nem történt meg. Nem érzem azt, hogy szívesen megnézném a következőt. A kamera imbolyog, a beszéd nem túl összeszedett, a vágások sem profik még, vagyis összegezve csont kezdő és amatőr az egész.

Nagyon sokan próbálnak videózni és nehéz kitörni, mondjuk ahhoz nagyon sok munka és tanulás is kell még a kreativitáson kívül. Nem mindegy a videós kisugárzása sem, főleg ilyen eseteknél, ahol központi szerepet játszik a személy. A jól megfogalmazott és összerakott mondandó, az értéket képviselő tartalom, a jól felépített operatőri és vágói munka együttesen emelhet ki a Youtube mocsarából.

Nem elvenni akarom a kedved, mert valahol mindenkinek el kell kezdenie, tekintsd inkább építő jellegűnek. Nagyon sok munka áll még előtted és egy videóval ha igényesen akarod csinálni, akkor tényleg sokat kell foglalkoznod, amihez viszont elengedhetetlen lesz az érdekes/értékes tartalom is.

Én személy szerint kevés videóst követek, még az ismertebbeknek nevezhetők nagy része sem tetszik (szóval nincs min szégyenkezned), kiver a frász, ha meglátok egy Bturbo vagy Unfield videót például (rá se nyomok ha tehetem). Azt hiszem a magyarok közül a HollywoodNewsAgency vagy a TheVR (tőlük se szeretek mindent), a Videodrome illetve az Otherworld-t nézem rendszeresebben (ezek közül is inkább csak az elsőt).

A gameplay videókat meg egyáltalán nem szeretem, inkább játszom magam, az szórakoztatóbb. :)

2016. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Próbálok javítani.
2016. jan. 9. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!