Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a Google Chrome...

Mi a baj a Google Chrome böngészőmmel? Miért nem tudok megnyitni (a facen, guglin, yt-on és gmailen kívül) bármilyen másik weboldalt?

Figyelt kérdés

Komolyan ezt csinálja pár napja a netem... Hiába tettem meg párszor azt is, hogy a routert ki- és újra bekapcsoltam, hiába indítottam újra a gépet, sőt mind2-t együttesen is próbáltam már, minden esetben ugyanilyen retek maradt, hogy azon a pár legalapabb oldalon (Fb, G, YT) kívül semmi mást nem tölt be a gépem (még a lehető legjobb netkapcsolattal sem).


Azt nem hiszem, hogy a gépem lenne szó szerint rossz, mert akkor ennyi erővel minden más is belassulhatna, de nem ez a helyzet... Minden más része a gépemnek tökéletesen működik.

A netkapcsolat meg azért nem lehet ludas ebben, mert azon a gépen minden oldal bejön, amit fater munkaeszközként állandóan használ (így az se játszik, hogy mindent arról a gépről nézzek a sajátom helyett).

Egyszerűen már az kezd idegesíteni, hogy a facen mondjuk meglátok egy kiposztolt valamit,rákattintanék a linkre ami már nem működik... Ugyanúgy megnyit egy új lapot, amin viszont -a rendes oldal helyett- hibaüzenet van, ami így szól: "Ez a weboldal nem érhető el


ERR_CONNECTION_REFUSED"


Mit lehet csinálni (hátha csak valaminek a be- vagy átállításán múlik), amitől újra jó lesz?

Megj: ezt most explorerről írom, ami viszont kalap fo$ ahhoz, hogy azon nézzem az összes 10+ linket amit csak próbáltam tegnapelőtt+tegnap+ma megnézni...

Értelmes válaszokat előre is köszi!



2016. jan. 8. 21:36
 1/7 anonim válasza:
1-2 embernél már láttam ilyet nekik az segített csak ha újratelepítették a chrome-ot . Az asztalon jobbklikk a chromera a menüböl ballklikk a fájl helyének megnyitása v fájlt tartalmazó mappa megnyitása abbol a mappából kikeresed az uninstall nevű fájlt rámész és a google chrome letörlődik a gépedről ezután explorerből rámész a googlechrome oldalára és onnan letöltöd és telepíted aztán már működni is fog vagy legalább is kéne.
2016. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,annyira hasznosnak is tűnik, hogy ment a zöld pacsi :)

Már csak egy kérdés, mielőtt megtenném (ahhoz, hogy még ma legyen, ráérek fél napig): Ha letörlöm a mostani Chrome-omat, elvesznek a "dolgai" és nem lesznek meg az új chromeban? Olyan dolgokra gondolok, hogy pl pár oldalra megjegyeztettem vele az amúgy nem rövid jelszaamat, illetve automatikus kitöltés is van benne (szinte bármilyen oldalra akarok beregizni vagy belépni, csak beírom a szintén nem rövid e-mail címemnek a legelső betűjét és beírva az egész címem), ez is törlődni fog?

2016. jan. 9. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a fenn a bal sarokban a "-" gomb mellett ott írja a nevem. Neked ha nem vagy belépve egy emberke van talán ott. Én a google fiókomon keresztül vagyok belépve. Így bármikor újra kell telepítsem a gépem, miután ott beléptem chrome-ba rögtön szinkronizálja a jelszavakat, könyvjelzőket. Így pl a mobilon lévő chrome is "mindent tud rólam".
2016. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. jan. 9. 19:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Újraraktam ma a Chrome-t, a rendes módon (lepucoiltam a gépemről, aztán explorerrel újra letöltöttem és telepítttem), és azután se lett jó! Na így mit tudnék még csinálni?
2016. jan. 10. 19:38
 6/7 A kérdező kommentje:
A legutóbbi komim még most is igaz, holott 1-2 napja megint újrapróbáltam mindent... Ja és vírusirtás is megvolt, de még mindig nincs megoldva az eredeti problem ):
2016. jan. 19. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem működik, egy teljes, mindent átfogó törlést javaslok, sajnos alighanem el fognak veszni a tárolt jelszavaid is, meg a könyvjelzőid is, ha utóbbiak annyira fontosak, a törlés megkezdése előtt exportáltasd őket a Chrome-mal:


[link]


Esetleg még amit megpróbálhatsz törlés előtt:


- Tiltsd le az összes bővítményt a Chrome-ban, hátha valami ott zavar be!

[link]


- Nézd meg a tűzfaladat is, hogy nem-e ott van baj!


Ha már próbáltad ezeket és nem segítettek, jöhet a törlés:


Revo Unistaller-rel töröld le a Chrome-ot, a következő módon:


- Töltsd le a programot innen és telepítsd fel:


[link]


- Indítsd el, megjelenik egy ablak, itt keress rá a Chrome-ra és klikk rá jobb egérgombbal, majd a felugró menüből válaszd az "Eltávolítás"-t!


- Itt most elvileg be kell ugrania a Chrome eltávolítójának. Várd meg, amíg végez, utána a Revo Unistaller-nél megjelenik egy olyan ablak, ahol majd az eltávolítás után vizsgálatot tudsz indítani a rendszerben, a Chrome által hagyott fájlok után. Itt menj a "Speciális"-ra és utána indítsd el a Vizsgálatot!


- Várd meg, amíg a program lefuttatja az ellenőrzést és felkutat minden rejtett fájlt, amit csak tud!


- Ha végzett, be kell jönnie egy listának, itt MINDENT válassz ki és menj a törlésre!


Ha ez megvan, akkor elvileg teljesen lepucoltad a Chrome-ot, mehet az újratelepítés!


Ha minden oké, akkor jöhet a könyvjelzők importálása.


Ezt tudom javasolni vagy max. rendszer újratelepítést!

2016. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!