Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol található az összes...

Hol található az összes youtube hozzászólásom?

Figyelt kérdés
néztem a google plus-on, azt írja az utolsó augusztusi pedig azóta már írtam sokat. Valahol máshol?

2016. jan. 8. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok a nyomorékok kivették ezt a funkciót az oldalból, nehogy véletlenül beszélgetés alakuljon ki, vagy értesülj arról, ha kommentedre válaszoltak. Sajnos már nincs ilyen funkció.
2016. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha válaszolnak azt jelzi egy harang alakú ikon az oldalon... de ettől függetlenül egyre szarabb az egész.. az összes kommentet nem lehet megnézni
2016. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a kis harang nem jelez semmit, mindig azt írja, jelentkezzek be, de már bevagyok... És ha jelez is, amint rákattintok eltűnik az értesítés, hogy mit akart, az meg nincs ott. Oláláláá google.
2016. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!