Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ról kizárhatnak ha...

Ncore-ról kizárhatnak ha megosztom az egyik torrent letöltési fájlját?

Figyelt kérdés
Amikor rámegyek a torrentnél a letöltésre, először egy pár tíz kilobájtos fájl jön le, és miután arra rákattintunk megjelenik a letöltés. Na én ezt a fájlt átküldtem facebook-on egy ismerősömnek. Lehet belőle problémám?
2016. jan. 9. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A torrent fájlban benne van a profilodhoz tartozó egyedi azonosítószám, bárki aki letölti a te torrentjeidet, annak forgalmazása a te profilodban számolódik el. A visszaosztási szabály is téged kötelez és büntet ha nem seedelik a torrentet.

Az azonosító hamisításával vagy trükközésével meg lehet kerülni a rendszert, amit észlelni is képesek és kizárással jár.


Ettől függetlenül a fiókod korlátozott mennyiségben megosztható másokkal, és mások is ugyanazt a torrentet töltik a te azonosítóddal, ahogy most is csinálod. Arra kell figyelni, hogy ne kerüljön illetéktelenekhez a kulcsod, és azt letöltéskor ne buherálják meg.

2016. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Fallout 4 torrent fájlját küldtem át facebook-on haveromnak. Én is letöltöttem, és vissza is seedelem :)

Tehát akkor az a lényeg hogy ebből semmi baj sem lehet. Haverom nem buherálja meg, és nem is küldi tovább senkinek sem nagy valószínűséggel.

2016. jan. 9. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

arra figyelj, hogy ha ő is letölti, akkor duplán számolódik el a letöltött adat, ergó többet kell visszatöltened. ezt megteheti a haverod is és te is. az aktivitás menüpontban alatt megnézheted, hogy hol tartasz.

ha mégis tovább küldené a fájlt vagy csak egyszerűen nem bízol benne, akkor új kulcsot is generálhatsz a beállítások/biztonság menüpontban. ilyenkor a régi torrent fájlok nem működnek tovább.

2016. jan. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.: Nagyon szépen köszi. ""Új passkey kérése -mellette ott van egy négyzet amibe pipát lehet tenni, alatta pedig ez van: "Passkey csere esetén az összes jelenleg futó torrentedet újra le kell töltened!"" Gondolom ez az. Megbízok benne, de na. Elég sokat töltök le, számomra nagyon értékes a felhasználóm.
2016. jan. 20. 08:58
 5/6 A kérdező kommentje:
3.: Rámentem az új passkey kérésére, és a régebben letöltött torrentfájlokat elbírtam indítani.
2016. jan. 20. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
30 perc a trackerfrissítés ideje, lehet csak utána jelez hibát.
2016. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!