Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valakinek mobilnet elöfize...

Timici_timicike kérdése:

Van valakinek mobilnet elöfizetése? A korlátlan böngészést értem, de mi számit letöltésnek?

Figyelt kérdés
Ha a neten megnézek online(letöltés nélkül) egy filmet az letöltés?Képek megnyitása tudom, hogy annak számit.
2016. jan. 10. 18:46
 1/6 lali51 ***** válasza:
Ahoz hogy megtudj nézni egy filmet annak le kell töltődnie.
2016. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden oldal és tartalom megnyitása, betöltése egyben letöltést is jelent.
2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor mit jelent a korlátlan böngészés?
2016. jan. 12. 04:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen, 10-15 éve még csak időszakos netszolgáltatás volt, éjszaka például nem, tehát időben korlátozott volt a hozzáférés. A "korlátlan internet" kifejezés általában arra vonatkozott, hogy az 0-24 elérhető, ha van kapcsolat.


Van egy másik ugyanilyen kifejezés, aminél a korlátlan internet elvileg az adatforgalmazás korlátlanságát jelenti, de ilyen gyakorlatilag nincs. Még a korlátlan adatforgalmú csomag szerződésében is van valamilyen kitétel, és korlátlan adatforgalmú mobilnet szintén nincs.

2016. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést az elöbbi hozzászolóhoz, de a kiirt kérdésemben nem arra voltam kiváncsi, hogy van v nincs korlátlan net, böngészés, letöltés akármi.

Egy szakértő válaszában reménykedtem, aki ilyen helyen dolgozik, hogy mi számit letöltésnek.Mert pl.a facebookot görgetem és nem lépek rá semmire, ez böngészés, ezen kivül minden más a világon letöltés lenne?!

2016. jan. 13. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megjeleníts egy weboldalt, annak tartalmát be kell töltened, ami adatletöltéssel jár. A facebook hírfolyama például tele van képekkel, videókkal, stb... Az nem a semmiből kerül lejátszásra, hanem először letölti a böngésző a háttérben, és a gépről/telefonról, annak ideiglenes tárából jelenik meg.


A kettőt egynek lehet venni, mert a böngészés maga adatok le- és feltöltését jelenti, a le-feltöltés összessége pedig az adatforgalom. Nincs letöltés nélküli böngészés.

2016. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!