Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Budakeszin van lehetőség...

Budakeszin van lehetőség internet beköttetésére?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, hol nincs ebben az országban Telekomos kábeles netre? Ha van régi telefonvonal, akkor kicserélik a kábelt és hoznak rotert.
2016. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tengor ***** válasza:
36%
Nincs. Nem olvasol híreket? Budakeszi az ország egyetlen városa, ahol nincs internet elérés! Az emberek a szomszéd városokból HDD-ken hordják az facebookot és adják át egymásnak. Valami riport is volt erről a TV-ben.
2016. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, van, de így 2015-ben az lenne a meglepő, ha valahová nem lehetne internetet beköttetni.
2016. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a cinikus hozzáállást kedves második! Nem gondolom, hogy a kérdésemmel rászolgáltam, mivel nem véletlen fogalmazódott meg. Nem írtam oda, mert gondoltam, hogy a témában KOMPETENS válaszadók reagálnak majd, de akkor most pótolom: CSAK kompetens válaszokat szeretnék, vélemény nem érdekel.


Az összes magyar internetszolgáltató oldalán meg lehet adni a címedet, ezt követően a rendszer ellenőrzi, hogy igénybe tudod-e venni a szolgáltatást. Mindegyiknél nemleges választ adott (bővebben telefonon kellene érdeklődni), de gondoltam hátha választ kaphatok itt a kérdésemre, mielőtt végigtelefonálom az összeset. Ezt is csak azért, mert magam nem vagyok odavalósi, de a közeljövőben szükségem lesz erre az infóra, és hallottam már mind a két verziót.

2016. jan. 14. 10:47
 5/10 Tengor ***** válasza:

Buta kérdésre miért vársz értelmes választ?

[link] < ezt nézted már?

Arról nem is beszélve, hogy nagyon nem mindegy, hogy a belvárosról beszélünk, vagy egy tanyáról, ami azért Budakeszihez tartozik, mert bár mindentől piszok messze van, Budakeszihez van a legközelebb.

2016. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Budakeszi nagyon bent van a hegyek között, nem tudom, épültek-e újabban tornyok, de régebben a mobilok sem igazán működtek. Vagyis mobilnet felejtős.

Ha van kiépített kábeles hálózat, márpedig ez bárhol lehet, kivéve a tanyákat, majorokat, vannak oszlopok (a házak előtt), onnan pl. a T-Com be tudja kötni, de persze belül is fúrni-faragni kell (ha csőben futnak a kábelek, abba is bele lehet húzni). Aztán hoznak routert vagy wifiroutert is. Menj be valamelyik T-s boltba, jelezd, hogy melyik programcsomag érdekel és kiküldik a szerelőt. Rendszerint digitális telefon és internet néven lehet szerződést kötni, 1 vagy 2 évre.

2016. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van műholdas net is, a kábeles cégeknél. Ennek nézz utána.
2016. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* Bocs, nemcsak kábeles cégek.

Ihol e:

[link]

2016. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2016. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!