Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a Diablo torrent-el?

Alien-child kérdése:

Mi van a Diablo torrent-el?

Figyelt kérdés
Próbálok belépni és ez fogad : " Az Ön kapcsolata nem privát A támadók megpróbálhatják ellopni adatait, például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat " Minden más oldal hibátlanul megy. Vírusirtó, kémprogramkereső nem talált semmit. Másnál is van ilyen, vagy csak nálam ?
2016. jan. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Vedd meg és nem lesznek vele problémáid. Nem egy nagy kiadás annyi játékidőért és tudsz multizni is. De ha akarod kockáztatni azt hogy elveszíts mindent a gépeden, az a te választásod.
2016. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Nem nálad van a hiba, nálam sem megy.

A tracker sem, pirosak a Diablo-s torrentek a kliensben.

2016. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első!

Puszta kíváncsiságból, de te miről beszélsz? :D

A kérdező szerintem a torrent oldalra gondolt, nem egy játékra!


De egyébként én is tapasztaltam hasonló dolgokat mint a második válaszoló és több DT-s ismerősöm is panaszkodott, szóval elképzelhető, hogy valami gond volt/van a rendszerrel.

Egyébként jelen pillanatban nálam minden okés vele. :)

2016. febr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!