Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki jo internetszolgaltatast?

Valaki jo internetszolgaltatast?

Figyelt kérdés
Budapest , 20. keruletben Pacsirta utcaban. A digi sajnos nem jo mert az utcaban nincs gerinc. Az upc-rol hallotam hogy sokat van karbantartas... Valaki tud valamit ajanlani? Filmnezes , zene halgatas illetve neha online jatekra... Valaszokat elore is koszonom...

2016. jan. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
upc-nél jobb ár/érték arányút szerintem nem találsz budapesten. Nem tudom ki mondta ezt a karbantartásos dolgot, de én 4 éve nem találkoztam ilyennel.
2016. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nem egy emberke monta mar nekem hogy naponta voltak probelmaik a upcvel , nem tudom hanyadik keruletrol volt szo de nem egy embertol hallotam sot meg bepereles is volt belolle , jo probaljuk meg , az oldalon nem lattam hogy huseg ido nelkul lehet igenyelni vagy csak en lattam roszul?
2016. jan. 15. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

UPC-t a legjobb ár/érték arányú ha nincs DIGI.

Telekomot meg a Vidanetet a világért se kötess be csak sízvás lesz velük.

UPC minőségbne is kiemelkedő.

2016. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!