Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 10-ben az internetet...

Win 10-ben az internetet hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Eddig routeren keresztül vezetékkel csatlakoztam az internethez a gépen. A router viszont elromlott, ezért a modemet közvetlenül dugtam a gépre.

A vezérlőpult- hálózat és internet - hálózati és megosztási központban - az új kapcsolat beállításával létrehoztam 1 új szélessávú kapcsolatot (wanminiport pppoe, kérte a felhasználónevet, jelszót). Bepipáltam, hogy mentse is el a jelszót, illetve használhassa más felhasználó is. Be is állítja a kapcsolatot, működik is, de ha átlépek egy másik fiókba, vagy ha újraindítom a gépet, akkor utána nem tud csatlakozni.

Eleve úgy indul el a gép, hogy nem csatlakozik automatikusan, de ha még csatlakozni szeretnék a már meglévő kapcsolat kiválasztásával, akkor sem megy. Minden újraindítás után újra be kell állítani a kapcsolatot, újra beírni a felhasználónevet, jelszót. A régi kapcsolat használhatatlan.

Mit lehetne tenni, hogy jól működjön? Lehetőleg bekapcsolás után magától legyen internet.

Köszi!



2016. jan. 16. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

-nem a win10 a hibás nálad sem,

-a Hálózati kapcsolatokba kéne bemenned,és ott minden régi csatlakozást kitörölnöd,és létrehozni egy újat,tisztát,

2016. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy a win 10 az oka, csak mint operációs rendszert írtam le, hogy tudjátok miről van szó :)


Eddig ott semmilyen nem volt, most hoztam létre egyet, illetve azóta már többet is, de már az elsővel sem ment. Aztán kitörölgettem a régieket is persze, de nem hozott eredményt.

2016. jan. 16. 11:58
 3/4 A kérdező kommentje:
2016. jan. 16. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:
újraindítás után pedig ilyen: [link]
2016. jan. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!