Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom előkeresni...

Geriii25 kérdése:

Hogyan tudom előkeresni Tinderen az eltűnt párjaimat?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még tinderen. Volt egy közös jelölésünk egy személlyel, feldobott 2 lehetőséget: üzenet küldése vagy megtart. Nem mentem rá egyikre se, és most nem találom sehol. Vissza lehet valahogy keresni?

2016. jan. 18. 17:54
 1/3 anonim válasza:

Két lehetőség van:

- Nincs bug, és ő törölt téged, miután észrevette a matchet, és úgy döntött, hogy mégsem akar tőled semmit. Vagy azért, mert véletlenül húzott jobbra, vagy azért, mert az a fajta, aki mindenkit jobbra húz válogatás nélkül, és a matchek közül szelektál.

- Van bug, ezesetben telepítsd újra az alkalmazást, akár még a fb-dről is leválaszthatod, és úgy. A profilod nem vész el, csak akkor, ha a tinder saját menüjében belülről törlöd. Ha így sem jön vissza, akkor valszeg az első verzió él (ezen módszert a neten kutakodva találtam, nincs tapasztalatom, hogy működik-e. nálam eddig csak az első verzió fordult elő :D)

2016. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infot! :D
2016. jan. 18. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Érdekes, kipróbáltam a bug-os tézised, de nem jött be. Ez azért is érdekes mert az ucsó 9 matchem mind rövid időn belül, törölt/eltűnt
2017. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!