Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » G2A.com-on vásárolt játékokkal...

G2A.com-on vásárolt játékokkal mi a helyzet? Steam, Origin, Battle. Net letilthat miatta?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a fent nevezett oldalon vásárolt játékok miatt tiltottak ki embereket. Igaz ez? Előfizetői szerződés mit mond erről? (Azt a rohadt hosszú, angol nyelvű jogi szöveget és nem tudom megérteni.)

Nem szeretném, ha pl a több száz dollárért összevásárolgatott Steam könyvtáram azért menne a levesbe, mert spórolni akartam néhány zöldhasút. De túl jók az árak ahhoz, hogy csak így szó nélkül elmenjek mellette.



2016. jan. 19. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:

G2A-n vásárolt játékot csak akkor töröl egy adott kliens, ha az lopott bankkártyával lett vásárolva. Ezek utólag kiderülnek. Érdemes olyan embertől venni, akinek magas pozitív értékelése van (lehetőleg 99-100%), illetve + 1 euróért megvenni a G2A Shieldet ha nagy a tétel.


Teljesen lutri hogy milyen kódot vásárolsz, de nagyon sokszor árulnak humble bundle-s, bundlestaros illetve indiegala-s (stb) kulcsokat, amik teljesen megbízható forrásokból jönnek. A G2A maga is vásárol fel kulcsokat, ezek mind teljesen legális és normális kódok.

Szerintem túl nagy tételben ne vásárolj onnan, mert van akivel nem történt még semmi, de a múlt tapasztalata nem garantálja a jövőt: Volt akinek több játékát is törölte a Steam, és bukta az egészet.

2016. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt eddig vagy 30 vásárlásom, sosem futottam bele semmi problémába a kódokkal. Nem veszek senkitől, akinek 5000-nél kevesebb eladása van, ennyi az egész.
2016. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!