Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a Lenovo laptopomról a Discovery App Ads nevű nagyon kellemetlen programot?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon elegem van és k****a kib****tul elegem van belőle. Internetezek és a képernyő aljában megjelennek ezek a g**i kis reklámablakok, felugrálnak és zaklatnak engem. Meg akarok tőlük szabadulni AZONNAAAAAAAAAAL!!! Nagyon kérlek benneteket segítsetek rajtam, mert már ott tartok, hogy gyűlölöm a számítógépemet mindennél jobban már szinte be sem kapcsolom, mert csak ideges leszek tőle. Kérlek mondjátok meg a 100%-os megoldást. Senki ne kezdje a mondatot úgy, hogy ,,próbáld meg a...", mert rohadtul nem próbálkozni akarok, hanem végre nyugodtan, zavartalanul netezni és oldalakat látogatni. Ne haragudjatok, hogy így írok, de nagyon mérges vagyok a laptopomra. Köszönöm nektek előre is...

2016. jan. 22. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a laptopodra legyél mérges, szegény nem tehet semmiről, nem önszántából telepítette a programot, amivel együtt felraktad ezt. Olvasd át ezt az oldalt, angolul van ugyan, de képekkel illusztrálva végigvezet az eltávolítás lépésein.


[link]

2016. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi van!:D
2016. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos csak újra telepítés oldja meg a problémát,volt vele dolgom!
2016. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!