Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok sehova fájlokat...

Nem tudok sehova fájlokat feltölteni (Facebook, Youtube, stb. )! Ez miért van?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem indul az autóm! Ez miért van?

G.

2016. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz, bakker, sok segítettél. -.-
2016. jan. 23. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg válaszolni a kérdésemre, és rájössz, hogy mi a baj a tiéddel.

G.

2016. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de nincs kedvem rébuszokat fejteni. Így is sík ideg vagyok. Miért nem lehet egyesen választ adni?
2016. jan. 23. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert azzal a nevelő célzat veszne kárba, ami direkt támadás lenne az emberek informatikai neveléséhez fűződő elveimmel szemben!

Na mindegy, úgy veszem, hogy megértetted a leckét.

Pontosan milyen fájlokról van szó? Operációs rendszered? Böngésződ? Hibaüzenet? Internet megy rendesen?

G.

2016. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1.) Képeket és videókat értek ez alatt

2.) Win7

3.) Chrome (direkt frissítettem, hátha azzal lenne gond)

4.) Napok óta előfordul, hogy FB-n olykor nem megy el egy-egy üzenetem és azt írja, hogy az internetkapcsolattal van baj, pedig ha frissítek, utána el tudja küldeni.

5.) YT ezt írja ki a videófeltöltéskor: "Hiba történt az adatok hálózaton történő küldése során."

2016. jan. 23. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Instabil az internetkapcsolatod. Használsz routert?

G.

2016. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen
2016. jan. 23. 14:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Vedd ki a hálózatból és a gépedet közvetlenül kösd az internetre. Ezután használd és figyeld, hogy előjön-e ismét a hiba.

G.

2016. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy most laptopról írok és hiába próbálnám ki a nagygépen (amihez a router és a modem van kötve), a kellendő fájlokkal a nagygépen nem tudok dolgozni.

Reseteltem a routert (csak sajnos nincs meg a doboza, ezért aztán nem tudtam visszaállítani a dolgokat), emiatt csak annyit tehettem, hogy kicseréltem a korábbi routerre. Net van, de még mindig nem tudok semmit se küldeni.

2016. jan. 23. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!