Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Port.hu. -ról miért nem lehet...

Port.hu. -ról miért nem lehet egy ideje képet lementeni? Hogyan lehetne mégis?

Figyelt kérdés
Talán az ő tulajdonuk a kép, ami egy filmből készült? Kötve hiszem. Nem is értem, hogy milyen alapon tiltották le ezt a funkciót. Mindegy,ó. A lényeg, hogy nekem kellene egy kép, leginkább háttérképnek. Sajnos ebből a régi tv filmből sehol sem találtam viszonylag nagy méretű képet, kivéve a port.hu-t.

2016. jan. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg engedélyük van a képek használatára, de a megosztására nincs...
2016. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már bocs, de az hülyeség. Régen le lehetett őket menteni, mielőtt az oldal megújult. A másik meg, hogy megosztani facebook-on például meg lehet.
2016. jan. 22. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Itt egy műsor:

[link]

itt a hátterében használt kép (Firefoxban jobb klikk/Háttérkép megjelenítése):

[link]

majd lemented.


Vagy itt egy másik:

[link]

megnyitod a galériát:

[link]

Firefoxban jobb klikk/Oldal adatainak megjelenítése menüpont/Média fül - és már ott is vannak a képek:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

stb...

2016. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Így tényleg le lehet menteni!


De ha először a képre kattintasz, és úgy jobb klikk, majd a háttérkép megjelenítésére kattintok, akkor csak betűk meg számok jelennek meg. És én úgy próbáltam.

2016. jan. 22. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
de amúgy az állóképeket valamiért csak miniatűr méretben menti így le...
2016. jan. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!