Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internet kapcsolatom?

Miért nincs internet kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Kb. 2 órája kapcsoltam be a gépet, neteztem asszem 30 percet, aztán ezt az üzenetet kaptam a firefoxtól:

A proxykiszolgáló visszautasította a kapcsolatokat


A Firefox proxykiszolgáló használatára lett beállítva, ám az visszautasítja a kapcsolatot.


Ellenőrizze a proxybeállításokat, hogy helyesek-e.

Kérdezze meg a hálózati rendszergazdától, hogy a proxykiszolgáló működik-e.


Az ég világon semmit nem csináltam, semmit nem töltöttem le, nem piszkáltam a beállításokat, a youtube-on hallgattam egy zenét és mikor el akartam indítani a következőt - se kép se hang - , elment a net. Valami ötlet, hogy csináljam vissza? Jelenleg egyébként eszközök->beállítások->hálózat->kapcsolat->beállítások->proxybeállítások automatikus észlelése módban tudok csak netezni és a "rendszerbeállítások használatára" menüpontban volt alapból, amin elment a net.



2016. jan. 23. 11:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen, már videókat se tudok feltölteni, mer a proxykiszolgáló visszautasítja a kapcsolatot.
2016. jan. 24. 10:40
 2/2 anonim válasza:
Otthonról internetezel, vagy munkahelyről? Ha otthonról, akkor valószínűleg valamilyen telekomos, vagy kábel tévés internet előfizetésed van, amihez biztosan nem kell proxy, így nem kell semmilyen proxyt beállítanod, még automatikus észlelést sem. Ha meg munkahelyről, ami nem a nyílt interneten van, kérdezd meg a rendszergazdát, hogy mi a proxykiszolgáló címe, és a proxybeállításoknál azt írd be.
2016. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!