Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeri valaki az Appnana nevű...

Ismeri valaki az Appnana nevű mobilalkalmazást?

Figyelt kérdés
Mindenféle alkalmazásokat kell letölteni, és futtatni, ezért pontokat ad, ami paypalra kifizetendő pénzre vagy szoftveráruházak kuponjára váltható be ha össze gyűlik. Én eleve laikus vagyok az ilyenekkel kapcsoaltban. Meg is néztem, első nekifutásra egészen legit-nek tűnt az egész. Aztán látom hogy az appokat amikért pontot ad, mindenféle megbízhatatlan forrásból kell letölteni. Valaki váltotta már be valami "gift"-re a pontjait? Mi a garancia hogy nem tölt le vírust vagy akármit ezekről a megbízhatatlan forrásokból az app mellé?
2016. jan. 23. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Szia.Igen működik.Azok a cégek akiknek a reklámjaik bennevannak az Appnana aplikációban fizettek hogy bennelegyenek, ebből finanszírozza az Appnana a kuponokat.Azt nem tudom viszont pontosan, hogy 15 ezer pont után korlátlan kódot lehet-e beírni egymás után vagy sem.
2016. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a letöltés menetével semmi gond nincs alapvetően, a hivatalos áruházból szedi le, viszont még mielőtt arra ráírányít, átmegy még 4-5 olyan oldalon, ahol megintcsak reklámok vannak...nyilván ebből tartják fenn magukat, mert egyszerre rákattintassz 5 reklámra is, mielőtt letöltöd.


az más dolog persze, hogy ezeken az oldalakon lehet akármi, hisz nem látod. ez ilyen. nincs olyan, hogy ingyen pénz.

2016. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Igen működik! Én már váltottam be PayPalon 2 dollárt és 1-2 napon belül meg is érkezett.

Az oldalak pedig amiken átirányít, biztonságosak!(legalábbis nekem semmi vírust nem szedett le) Szóval szerintem nyugodtan használd te is! :-D

2016. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!