Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem megy a freemail. Próbáltam...

Taliajtony kérdése:

Nem megy a freemail. Próbáltam mindedggyik böngészővel, csak tölt de semmi, ráadásul az a vicc, hogy a telefonomon! Szerintetek miért van? Várom a válasokat!

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy még freemailes vagy.
2016. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is freemailos vagyok, szokott vele gond lenni néha de még mindig ez a legjobb :)
2016. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Én nem szeretnék olyan világban élni, ahol a freemail a legjobb. Bár ott biztos a brokkoli is finom, és az angol nők is szépek, de akkor sem.


A kérdésre válaszolva: azért van a gond, mert a freemail egy kalap sz*r (szőr). Egyszer majd végleg összeomlik, és kétmillió magyarnak veszik el a teljes levelezése. Váltsatok Gmailre vagy Outlookra, amíg nem késő!

2016. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Freemail az internet Trabantja :) a gmail pedig az internet Lamborghinije :)
2016. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább örüljetek, hogy van magyar e-mail szolgáltato. Sok kis buuzi gmail fröcsögő kcsög. Második voltam, nem válaszolok, nem olvasom tovább ezt a kérdést. Lúzerek.
2016. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Attól nem lesz jobb semmi, hogy magyarok csinálták. Különben meg a Gmail és Outlook is magyar nyelvű, csak azok a freemaillel szemben rendesen működnek.

Ja, most látom, hogy nem olvasod tovább, te retardált dedós barom...

2016. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!