Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a DDoS alap működési elve?

Mi a DDoS alap működési elve?

Figyelt kérdés

A minap néztem egy külföldi streamert twitchen, akinek élő adásban feltörték az accountját. Kicsit olvasgattam a neten, hogy mégis hogyan lehetséges ez, mi módon oldják meg. Nos, nem találtam sok információt. Valaki le tudná írni nekem az alap működési elvét?


Félreértés ne essék, nem szeretnék efféle tevékenységeket végezni, mert tisztában vagyok a következményeivel. Csupán kíváncsi vagyok.



2016. jan. 27. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2016. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ddos az nem feltörés. Az úgynevezett szolgáltatás megtagadásos támadás, ahol sok-sok felhasználóval elárasztanak egy adott szervert. Például elkezdik pingelni és a célállomás nem képes visszaküldeni, mert annyi a kérés. Ugyanígy mondjuk egy webszerverrel. Egy valamilyen létező vagy nemlétező oldalhoz küldenek kérést és a szerver próbál mindenkinek válaszolni.
2016. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Azt olvastam, hogy az OurMine hacker csapat törte fel ennek a streamer "csávónak" az accountját. Mégis hogyan lehetséges ez?
2016. jan. 28. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
De az nem ddos. Legegyszerűbb módon úgy tudom elképzelni, hogy kitalálták a jelszót. Esetleg küldtek neki fake emailt.
2016. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy nagy streamerről volt szó, és egy OurMine Team névre hallgató csoport törte fel, akik ott hirdették magukat. (2m követőjük volt twitteren, a minap blokkolták őket)
2016. jan. 30. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A feltörés nem DDoS.A DDoS (ha jól tudom) egy oylan aranyos vírus, ami felzabálja a vírusirtódat,aztán meg szépen lassan kinyiffantja a gépet.
2016. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!