Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítsen mert megőrülök...

Kassash kérdése:

Valaki segítsen mert megőrülök! A Hamachi-n van egy sárga felkiáltó jel, és amióta az ott rohad rajta, nem megy semmiféle lan! Mit kell vele csinálni hogy működjön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen végig bogarásztam az összes oldalt amit találtam, de mindenhol csak kérdeznek és sehol válasz! Valaki segítene, mert az idegösszeomlás határán vagyok!

2016. jan. 30. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de mi az a Hamachi?
2016. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod mi az, minek írsz ide egyáltalán? Külön élvezet számodra ha saját magad degradálod vagy egy egy hobbiféle? Nem az én nyomorom hogy retardáltnak tűnsz, a tied, de miért híreszteled?
2016. jún. 27. 10:54
 3/3 SimkoL ***** válasza:
Kérdező: Nem mindenkinek egyértelmű, hogy mi a Hamachi. A sárga felkiáltójel általában hardwerek működéséhez - illesztő program, helytelen, mással ütköző működés - kötődően jelenik meg. Helytelenül konfiguráltad a virtuális szervert. A legegyszerűbb ha az ipconfig-ban letiltod az indulását és TE !!! olvasol utána, hogy hogyan kell beállítani, és nem bunkó módon válaszolsz. A válaszod téged minősit (le).
2016. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!