Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha nagyon szar a...

Mit tegyek ha nagyon szar a netem (a játékokban apingem eléri a 800-at), de anya nem érti meg hogy nem a gép a lassú hanem a net a szar? És nem hajlandó más szolgáltatót választani. Apa ugyanez csak ő meg leáll vitázni mert mindig az igazát akarja.

Figyelt kérdés

#internet #apa #anya #net ##nembízikmegasajátgyerekében:D
2016. jan. 30. 19:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

7/10 Úgy jön ide a szomszéd bácsi hogy ha mondok valamit pl.: Ezt a telefont ajánlom mert eltört a tied(ez egy példa)

akkor egyből megkérdezzük a petit(szomszédbá :D) inkább.

2016. jan. 31. 11:44
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja és igen még semmiből nincs jövedelmem. Még zsebpénz se. Akkor hogy tudnák magamnak fizetni 80000-et havonta?
2016. jan. 31. 11:45
 13/17 anonim ***** válasza:

Sehogy. De ha mondjuk beszállsz a házimunkába, meg ha elmúltál 14, akkor keresel valami diákmelót, akkor legalább azt látják a szüleid, hogy teszel valamit és nem csak a gép előtt mereszted a valagad, tehát jobb eséllyel kapsz meg dolgokat.

G.

2016. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ja és igen még semmiből nincs jövedelmem. Még zsebpénz se. Akkor hogy tudnák magamnak fizetni 80000-et havonta?"


Drága csomag ez... mekkora sebességet kínálnak ennyiért?

2016. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Alex Fly ***** válasza:

Kérdező: ha nincs jövedelmed, amiből fizetni tudnád a netet, akkor nem értem, miért panaszkodsz, hogy a szüleid jóvoltából ingyenesen hozzájutsz.

Ha nekem is ennyibe kerülne, eszem ágában nem lenne panaszkodni a lag miatt.Ahelyett hogy örülnél annak, hogy mások biztosítják neked a világháló elérését anélkül, hogy egy filléredbe kerülne...

2016. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És te milyeb fillérről beszélsz? Még annyim sincs. Házimunkával próbálkoztam s azért sem adtak zsebpénzt. És most is pl vita volt merg folyton azt mondja az anyám hogy a gép a lassú és a netnek semmi baja. Töröljek játékot... aha persze.. neki egyszerű mert mobilnetezik. Aztán ott a 2 öcsém aki tabletezik. Ők is minddig nyavalyognak hogy nincs netük mert valaki használja vagy lassú mint a szar vagy egyáltalán nem megy.
2016. jan. 31. 21:54
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg édesanyádnak, hogy használja ő is a vezetékes netet wifin.

G.

2016. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!