Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vipen hogy lehet megváltoztatn...

Vipen hogy lehet megváltoztatni a nevemet? Ha véletlen rossz nevet adtam meg. És msn en hogy tudom beállítani hogy egy gépről 2 msn-re is feltudjak jelentkezni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 21:54
 1/4 anonim válasza:

Myvipen nem lehet megváltoztatni a neved úgy mint iwiwen! :(


Msn-t meg úgy tudod megcsinálni hogy: Messenger plus -beállítások -testreszabás - egyszerre több fiókhoz csatlakozás engedélyezése!

Remélem sikerül! :D

2010. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, Vipen én is így jártam. Kitöltöttem frankón, aztán eszembe jutott, hogy nem is így hívnak. Nem engedte hogy átnevezzem, így írtam a Vip impresszumának és Ők kijavították. Mondjuk kár volt, mert ahogy anya hazajött és úgy szólított ahogy először kitöltöttem a Vipen a név rubrikát, rájöttem, hogy csak úgy hívnak. Így töröltem az egészet és újat csinálok. Remélem, ha apa is megjön, ugyanúgy fog szólítani mint anya...


Le lehet pontozni, de hogy valaki ne tudja a nevét...

2010. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úbazz

nem tod, hogy hogy hívnak????LOLOLOLOL

2010. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
el is lehet gépelni véletlenül amit nem veszel észre :P amúgy a 2. válasz nagyon nagy :D :D :D
2010. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!