Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék belépni egy fizetős...

Szeretnék belépni egy fizetős oldalra, de nem megy, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ez egy társkereső (randivonal). Novemberben töröltem magam onnan, tudtommal nem tiltottak vagy ilyesmi. Már próbáltam sokszor fellépni, de nem enged befizetni. Az ügyfelesek eléggé lekezelően azt mondták, az én gépemmel van a baj, engedélyezzem a cookie-kat, majd úgy jó lesz. Hát, nem lett az. Már megpróbáltunk 4 féle helyről (különböző gépek, városok) belépni, olyan emberek igyekeztek segíteni, akik az oldal előfizetői, de nekik sem ment sem bankkártyával sem telefonról. Mi a teendő?
2016. jan. 31. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Biztos,hogy nincs a lapon "karbantartás"/ vagy felfüggesztve a készpénzes fizető rendszer? Sokszor napokig előfordul a weblapokkal,hogy nem üzemelnek, sokszor még azt a választ is kaptuk az ügyfélszolgálaton, hogy most is megy a lap, és valójában nem ment, ott ültünk a gép előtt és láttuk.
2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 3 hónap után megoldódott. Speciális rendszerhiba volt, ami csak engem érintett... persze semmi bocsánatkérés meg ilyenek.
2016. febr. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!