Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Gmail-ben szeretném...

Google Gmail-ben szeretném csoportosítani az ELKÜLDÖTT leveleket. Ötlet, mélyenszántó tudás?

Figyelt kérdés

A beérkezőket simán tudom csoportosítani - cím vagy kategória szerint, illetve tetszőlegesen. De az elküldötteket nem.


Bár létre tudok hozni csoportot az elküldötteknek, azon belül csoportokat, de az a probléma, hogy itt nem ajánlja fel az "Áthelyezés ide" gombot, ami ugye a beérkezett leveleknél megvan.



#csoportosítás #Gmail #Elküldött levek
2016. febr. 1. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hozz létre szűrőket, ott lesz olyan a végén, hogy alkalmazás a meglévő x beszélgetésre. Na az majd átpakolgatja a leveleket.


De a drag & drop módszer elküldötteknél is működik, ha kézzel akarod csinálni. (Akár a levelet húzod a címkére, akár a címkét a levélre.)

2016. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Címkézz. Pipálgass az elküldöttek között, és a címkéknél jelöld meg a kategóriát, amibe tenni akarod.


Igen, szűrővel gyorsabb, ha sok a levél, de akkor kell valami jól behatárolt egység, ami alapján össze tudja szedni az együvé tartozókat.

2016. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Helló,


Az elküldött leveleket nem lehet áthelyezni, csak címkézni tudod őket. Ez azért van, mert maga az "Elküldött levelek" nézet is szűrőként működik, és az általad elküldött leveleket mutatja. És hát nem lehet egy elküldött levelet nem elküldötté tenni, így nem is tudod őket elmozgatni ebből a nézetből. Ezért a Címkék gombot használva tudod őket csoportosítani.

2016. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már el is felejtkeztem a problémámról (ez a legjobb megoldás :-))


Igen, csak címkézni sikerült, de hogy az mire jó???

Most kipróbálom a drug & drop módszert, jól hangzik.

2016. febr. 18. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló,


A címkéket úgy képzeld el, mintha post-it címkéket tennél a papíralapú dokumentumaira. Az előnye az, hogy egy darab emailre sok címkét is rátehetsz.

2016. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, megcímkéztem. Most tele vagyok egy rakás, összevissza címkézett levéllel :-(

Ennek csak akkor lenne értelme, ha pl. a címkék szerint tudnék csoportosítani, szűrni. De ezt még nem sikerült.


Na, éppen most sikerült - miközben írtam. Csak rá kell kattintani a címkére és bejön mindenféle kezelési lehetőség :-) KÖSZI!

2016. febr. 19. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Helló,


Örülök, hogy sikerült. Keresőszavakkal kombinálni is tudod a címkekereséseidet, itt van pár ilyen keresőszó:

[link]

2016. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!