Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért volt ilyen probléma az...

Miért volt ilyen probléma az intenetemmel?

Figyelt kérdés

A napokban volt olyan problémám, hogy egyes oldalakat megnyitott a böngésző, más oldalakt viszont nem, hanem ízt írta ki, hogy "várakozás a szerverre", majd egy kis idő után pedig azt, hogy "nincsenek fogadott adatok", illetve, hogy "nem sikerült a weblapot megnyitni, mert a szerver nem küldött adatokat".


Már megoldódott a dolog, viszont érdekelne, hogy ha még egyszer lesz ilyen probléma, azt hogyan tudnám orvosolni. Mi okozza ezt egyébként?


A Chrome-ot újratelepítettem mégsem segített, a tűzfalat és a proxy-t kikapcsoltam és akkor sem állt helyre a dolog. Töröltem minden előzményt, sütit stb., de végül az sem ért semmit. Mobilinternetet használok, amihez van egy modem és azt kell a laptophoz csatlakoztatni.



2016. febr. 2. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem is nálad volt a hiba, hanem a szolgáltatónál nem stimmelt valami, amelyik a netet biztosítja számodra.
2016. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket telefonon és a hálózat is és a lefedettség is rendben volt állításuk szerint.
2016. febr. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!