Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanátok nekem egy fontos...

Sylvain kérdése:

Ajánlanátok nekem egy fontos magyar wikipédia szerkesztőt?

Figyelt kérdés
Az angol nyelvű wikipédiát szerkesztem, és mivel megpróbáltam olyan szócikkeket is szerkeszteni, amelyek, a magyar és a környező nemzetek közti kapcsolatok szempontjából, kényes dolgokról szólnak (pl. a kisebbségek "elmagyarosítása" az Osztrák-Magyar Monarchia idején, Avram Iancu, stb.), az ezeket a szócikkeket szerkesztő, és a magyarokat sötét színben feltüntetni, miközben a saját, magyarok elleni tetteiket elhallgatni akaró román, szerb és szlovák szerkesztők kitörölték az igazságosság egyensúlyát fenntartani próbáló szerkesztéseimet, egy napra kitiltattak egy nekik kedvező főszerkesztővel, sőt az egyik közülük most is üldözi a szerkesztéseimet, és akármivel kapcsolatban írnék, minden szerkesztésemet kitörli. Ezért írtam annak az illetőnek, akivel kitiltattak, és leírtam neki, hogy igazságtalan az, hogy az angol nyelvű wikipédián a magyarokról minden rossz le van írva, ami létezik, miközben te, mint magyar nem írhatod belé például Avram Iancu román "forradalmár" legalább 10 000 fegyvertelen erdélyi magyar nőt gyermeket és férfit állati módon kiirtatott, és hiába támasztod ezt alá az akadémia által kiadott könyvekkel és cikkekkel, a románok és a szerbek kitörlik ezeket, és ha te megpróbálod visszatenni a szerkesztéseidet, akkor még ki is tiltatnak a wikipédiáról. Tehát a wikipédián a magyarok befeketítése és a többi nép magyarellenes tetteinek a tisztára mosása folyik. Mivelhogy az angol nyelvű wikipédiát a világon mindenki olvassa, és ennek alapján ítél meg népeket és országokat, ennek nagyon súlyos következményei lehetnek a magyarok megítélésével szemben. Tehát nem egy jelentéktelen dologról van szó. Mindezt leírtam ennek, az angol családnevet viselő szerkesztőnek, erre ő azt írta, hogy üljek le a fenekemre, és fogadjam el mindezt, és ne írjak olyan szócikkeket a wikipédián, amelyek a magyar-román-szerb-szlovák témát érintik, mert még megbánhatom, ha tovább folytatom... És ne még zavarjam őt... Ezért lenne szükségem egy magyar, vagy akár nem magyar, de pártatlan wikipédia főszerkesztőre, akivel ezeket meg tudnám tárgyalni, és le tudná állítani ezt a szerb alakot, hogy kitörölje a szerkesztéseimet.

2016. febr. 3. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Találtál?
jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!