Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail kód visszaállítása,...

Gmail kód visszaállítása, valamint átállították a másodlagos e-mail címemet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje, hogy próbálkoztam visszaszerezni a gmail accountomat, de egyszerűen nem lehet, mivel az illetőnél akinek a "kezében" van szinte minden adatom megváltoztatta a jelszavamat, és a másodlagos e-mail címet...

Természetesen megpróbáltam visszaállítani a kódomat de az ő másodlagos címére megy az értesítő, és még az embert fel sem tudom keresni, mivel a címet ki "csillagozza" a kedves google...

Supporttal próbáltam felvenni a kapcsolatot de az isten szerelméért nincs egy hús-vér ember akivel beszélgetni lehetne.

Pontosabban van de akivel lehetne beszélgetni az angol, pontosabban indiai, én pedig nem tudok angolul (annyira). Kérlek ha bármi tippetek van segítsetek mert már tehetetlen vagyok...

Mit tegyek??? Előre is köszönöm a segítséget.

16/f


2016. febr. 3. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló,


A Gmailhez nincs hivatalos telefonos támogatás, szóval nem javaslom az ilyesféle szolgáltatások igénybe vételét.


A Gmail bejelentkezőoldalán kattints arra, hogy "Tovább

Kér segítséget?", majd kövesd a lépéseket. egy idő múlva felajánlja, hogy tölts ki egy kérdőívet a fiókodról ("Azonosítsd magad" vagy valami hasonló a link neve), azt töltsd ki és küldd be. Ha az ott megadott válaszokkal sikerül bizonyítanod, hogy te vagy a fiók birtokosa, akkor vessza fogják neked adni.

2016. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!