Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő, facebook elfelejt...

Pintér László kérdése:

Mi a teendő, facebook elfelejtettem a jelszót?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma beállítottam új jelszót ami egy hablaty volt, hogy ne lépjek be faebookra, mert pihenni akartam és mindig azon kaptam Magam, hogy facebookozok, azt gondoltam így nem fogok, mert nem lesz kedvem az "Elfelejtettem a jelszavamat" procedúrára. Most ide ültem géphez, hogy megcsináljam és nem küldi az ellenőrző kódot az emailemre. Már vagy 20-at kértem, de egy se, a súgóközpont meg nem segített semmit. Hogy tudnám megcsinálni, hogy betudjak lépni? Esetleg valaki feltudná törni? Vagy akármi..... Már kezdek kicsit ideges lenni, hogy nem működik egy ilyen alapvető funkció egy ilyen volumenű oldalon, de egy ratyi noname oldalon pár másodpercen belül küldik az emailt. És biztos, hogy jó email címet nézek, és jóra is kérem. De nem küld semmit, pedig elég fontos lenne..... A segítőjellegű válaszokat előre is köszönöm!

2016. febr. 4. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki nem tudja hogy kell deaktiválni a fiókot.
2016. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam. ;) jhvgdsrzhbxfhbcc ez volt az ideinglenes jelszóm amit telón vágólapra tettem, mert ugye kétszer kell megadni az új jelszót, és kétszer egy randomot nehéz. :D aztán azóta volt más is a vágólapon és véletlen rá jöttem, hogy meglehet nézni az előző asszem hat dolgot ami vágó lapon volt. Szóval betudtam lépni, visszaváltoztattam a jelszót, most pedig enyhe szarkazmussal fűszerezve köszönöm szépen a segítő szándékú hozzászólásodat!:)
2016. febr. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!