Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandó átirányítás, redicent...

JackDenielsz kérdése:

Állandó átirányítás, redicent vírus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megtisztítani a böngészőmet? Személy szerint Google Chrome-ot használok. Előfordult már korábban is ez a hiba, de ki tudtam küszöbölni egy böngésző újratelepítésével, de most már ez nem segített. Olvasgattam utána töltöttem le ingyenes dolgokat amik megtakarítják, de hát persze, hogy csak a letöltés volt ingyenes maga a használat az fizetős lenne. A lényeg, hogy megnyitom a letöltő oldalamat például és alul feljön 3 ablak játékokról, a jobb felső sarokban pedig egy szamárfül, ezen felül pedig gondol egyet és az adott oldalról átirányít valami másik oldalra, illetve mellé még meg is nyit egy másikat. Remélem valaki a segítségemre tud lenni. Szedtem le bővítményt, de csak annyit segített, hogy a lenti 3 felugró ablak teljesen szürke volt, nem mutatta a rajta lévő reklámot. :D Név szerint valami redicent vírus vagy mi..

Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. febr. 4. 23:14
 1/1 cody00 válasza:
Hello. Malwarebytes anti-malware-t és a wise care 365-t bróbáld ki nekem segítettek
2017. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!