Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy facebookon...

Hogy lehet, hogy facebookon blokkolt valaki két nappal ezelőtt, eddig nem tudtam megnyitni az adatlapját, illetve ha írni akartam neki, akkor azt írta, hogy nem szólhatok hozzá a beszélgetéshez?

Figyelt kérdés
Most viszont ő vonhatott vissza valamit? Mivel az adatlapja megnyílik normálisan, illetve a chat-en is tudnék írni neki ha akarnék. Ő változtatott valamit a blokkoláson?
2016. febr. 5. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, feloldotta a tiltást. Varázslat.
2016. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De csak nem egészen, mert ismerősnek nem tudom jelölni. Illetve ha megnyitom az adatlapján nem tudok ott üzit írni neki, hanem a régi beszélgetéshez enged most hozzászólni.
2016. febr. 5. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, külön is le lehet tiltani azt, hogy valaki újra ismerősnek jelölhessen vagy hogy írhasson.
2016. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!