Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem müködik nálam egy...

Miért nem müködik nálam egy weboldal?

Figyelt kérdés
Van egy wordpress oldalam betöltődik,3-szor sikerül is adatokat töltenem rá negyedszerre ezt a híbát írja ki: Nincsenek fogadott adatok err empty response Részletek elrejtése Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat. Kitöröltem a sütiket és a gyorsítótárat nem működött aztán formáztam a gépet úgysem. A goddady-nél vettem a domain-t és a hosztingot is. Felvettem velük a kapcsolatot azt mondták, hogy az internet szolgáltatóval lehet a baj. Nemrég váltottam t-home-ról mikrohullámú netre és így sem működik. Goddadys chaten kaptam egy oldalt ahol ellenőrizhetem az oldalam:host-tracker.com Ott a Http ellenőrzésnél az összes OK, pingnél az összes BAD, tracenél 2 BAD:Amsterdam és Sao Paulo és 1 Warn Novokuznets (Oroszország), portnál mind OK, DNS black listnél 45 ből 4 nem jó, Health:ezt írja ki ShellShock vulnerability: secured, ShellShock:ShellShock vulnarebility check was not performed. Reason: Object reference not set to an instance of an object. SSLv3:POODLE vulnarebility check was not performed. Reason: A call to SSPI failed, see inner exception. Logjam:Server safe from Logjam attack Mi lehet a megoldás? December közepe öta nem működik, előtte kb. másfél hónapig nem volt semmi gond az oldallal.

#wordpress weboldal hiba #Nincsenek fogadott adatok #ERR_EMPTY_RESPONSE #Részletek elrejtése #Nem sikerült betölteni a weblapot #mert a szerver nem küldött adatokat.
2016. febr. 6. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!