Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubeból miért nem kapok pénzt?

Kecskebéka111 kérdése:

Youtubeból miért nem kapok pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Youtubenál most lettem kb. 1 hónapja partner.

Minden be van pipálva, minden bevétel szerzési lehetőség, stb.

Nem a pénz miatt csinálom a youtubeot, de ha jönne belőle pl. havi 2-3$ akkor annak már örülnék.

Ennek ellenére semmit nem kaptam még belőle.

Majdnem minden videómon van 50+ megtekintés..

Sőt. van olyan, ami van 250+ is.

De semmit nem kaptam még. Ki van írva, hogy elkell telni 1 hónapnak, de hiába..eltelt, de még mindig nem kaptam semmit.

Lassan már vagy 2hónap is eltelik..

A videókezelőben engedélyezve van a bevételszerzés, és ki van írva, hogy bevételt hoz, és a reklámokat is engedélyeztem a videók elé.

0.00$ lassan 2 hónap alatt.

Valamit kihagytam a lépések közül, vagy csak tényleg ennyire nem megy ez nekem.. ??!!??!?!?



2016. febr. 6. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akiről beszélsz az Floridában él. Kevesebb adót fizet érte, és magasabb Grade-be van sorolva.
2016. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen.. akkor mondok más példát..

Herby.. biztos ismered.

Mondta h megmutatja egyik kereseti lapot.

Ott volt, hogy 6.hó.

40.000 Ft.

Igaz,hogy neki 4000 megtekintés minden videón, és össz kb. 15k sub.

De nekem nem kell ennyi kereset.. Csak arra lennék kiváncsi, hogy működik-e? Ha már 0.01-re felmegy, akkor megnyugszom.

2016. febr. 7. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!