Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassul be indokolatlanul...

Bariii kérdése:

Miért lassul be indokolatlanul az internetem már nagyon rég óta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alap az, hogy már évek óta(amióta t-home unk van) amint eléri a számítógépem a maximális sávszélességet(pl torrent), azaz 1,1 mbps ot és huzamosabb ideig úgy van, elmegy az internet. Minden torrent kliensel, azóta sok fajta op rendszervolt rajta ami sokszor újra lett rakva.

Most viszont olyan probléma is van, hogy nem megy semmilyen internet használó alkalmazás a chrome on kívül, Chrome-ban pedig csak pl.: Facebook, 2yt ablak, meg még 1, és egyszer csak kegyetlenül belassul(facebookon nem küldi ez az üzeneteket), alig akar betölteni valamit, olyan mintha maxon pörögne a torrent. Erőforrás figyelőben nézem mindig ilyenkor és semmi fogadás,adás. miért van ez akkor?!

Router az egy régebbi tp link, a modem pedig a hagyományos sötétszürke-szürke :) Egyiket sem a t-home adta.

Mikor nagyon belassul, más eszközön pl.: telefonon tökéletes az interne, mikor ki írja hogy elment akkor nem tudom.

Hatalmas segítség lenne, mert már az agyvérzés kerülget évek óta, annyira konfliktusvonzó ez, hogy nem tudom befelyezni amit irni akartam és nem küldi el.. :(



2016. febr. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
cseréld le a tplinket linksysre.
2016. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez most mennyire volt komoly válasz?
2016. febr. 8. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
T HOME-NÉL kellene fel tenni ezt a választ b++++++++++++++++++++!!! hát ki a retek tehetne róla ha nem ők ??? nem mi vagyunk a szolgáltatod ember !!!
2016. febr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!