Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hotmail a fiokomban valamit...

Hotmail a fiokomban valamit ki írt az Uservoic-ról de nem tudtam elolvasni Mi lehetet az? Valami kapcsolatról volt szó

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"...de nem tudtam elolvasni"

Miért nem? Önmegsemmisítő levél volt? "Idegen" kódolású szöveg volt? Ész nélkül kattintgattál és törölted? Akkor utólag miért érdekel hogy mi volt benne? Mi honnan tudnánk?

2016. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.email volt hanem.mikot bejelentkeztem az oldal jobb sarkába jelent meg valami szöveg
2016. febr. 9. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt így utólag kideríteni nemigen lehet. Ha olyan lényeges dolog lenne, újra megjelent volna...

Legközelebb mentsd el az ilyeneket, ha nem érted és járj utána a dolognak. Nem kért semmi "kattintást"? Csak simán egy felugró volt, ami el is tünt?

2016. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, csak egyszer megjelent ès kèsz.

De homályosan sikerült elolvasnom mèg egyszer ès a szöveg ilyesmi volt: Hotmail ès Uservoice kapcsolatba lèpett vagy partnersèget kötött... Pontosan nem emlèkszek de minden bizony valami sima tájèzkoztatás

2016. febr. 14. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!