Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 50Gb mire elég?

50Gb mire elég?

Figyelt kérdés
Most 0,5Mbit-1Mbit -es netem van.(Borzalmas,de ennyi a max ADSL-en)YouTube,online játék,Skype,böngészés-re használnám.Néha letöltés is lenne. (Persze nem hardcore torrentezés)

2016. febr. 10. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nettel az ég világon mindenre elég. Ezzel úgyse fogsz semmit letölteni max néha egy 700mb os filmet.
2016. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50gb átlagban szörnyen kevés már egy játék letöltése is 60gb.. viszont ilyen sebességgel.. ha nem töltögetsz nagyon akkor szerintem a hónap végére nem fogod elérni az 50gb-t bár ilyen netten az online játékok nem tudom hogy fognak menni..
2016. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi ha félre érthető voltam, a netem sebessége MOST ilyen,az 50 giga keret az kb 20-30 megabites lehetne
2016. febr. 10. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom ez mobilnet lenne.

Ha a Hipernet Home M csomag mellé még kérsz egy 100 GB éjszakai adatforgalom opciót is, akkor lehet hogy elég lesz. Csak akkor arra figyel, hogy az a "Néha letöltés is lenne" dolog este 23 óra, és reggel 8 óra közé essen.

2016. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Áhá! Te mobilnettel akarod kiváltani a vezetékes netet, ugye?


Ezt leírhattad volna. Mobilneten nem fog menni a torrent, meg is büntethetnek sebességmegvonással vagy ilyesmikkel. jutub, szkájp, böngészés mehet, online játékok nem feltétlenül, az a játéktól függ.


Általánosságban igaz, hogy a mobilnettel nem a sebesség, hanem a stabilitás szokott a gond lenni, fel-le ugrál a sebesség.

2016. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Online játéknak cod4 Cs:go Minecraft(kistesónak)
2016. febr. 10. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre azt lehet mondani, hogy költözz közelebb a bekötőúthoz. Durva sarkítás, de igaz, még akkor is, ha városban (netalántán Budapesten) élsz. Túl messze van a vételi pont a legközelebbi kapcsolószekrénytől. Valószínűleg rezes (réz kábeles) vagy, ott 2 km felett már sávszélesség csökkenés tapasztalható. Érdeklődd meg a szolgáltatódnál, hogy technológiaváltásra van-e lehetőség (koax, optika), ha nem, akkor mikor várható, hogy fejlesztik a környék szolgáltatását.
2016. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, rézkábelen jön a net. Nem hinném hogy tudnak bármiféle információt az esetleges fejlesztésről,főleg hogy nem is lakom városban........
2016. febr. 17. 22:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért szerintem elég gáz hogy ennyi a maximum ami a kábelből kijön....Na mind1 egyszer csak lesz jobb is.
2016. febr. 17. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Telenornál van a 100GB éjszakai mobilnet opció este 23 és reggel 8 között, havi egy 1000 ft-ért. Azt kérheted, és az éjjel mehet a letöltögetés. 50 GB elég sztem ha jól használod.


Az ilyen online játékok nem esznek sokat. Pl a League of Legends meccsenként fogyaszt 20-30 MB-ot. skype sem eszik többet 0,5-0,8 MB-nál egy perc alatt ha hívod a barátaidat...


Ui: A telenornál 2015 novemberében eltörölték a korlátozást, és minden mobilnet csomag, 150 Mbit/s-el jön lefelé és nem is tudom mennyivel megy fel. Keress rá a telenor oldalán. Ezt úgy kell éretlmezni, hogy megy amennyivel megy. 150 a max, ami mehet, de lehet hogy 70--nel kapod, lehet hogy 110-el jön majd, de mindig jobb mint a telekomos 20/10-es net.

2016. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!