Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgős! Oktalanul letiltották...

Sürgős! Oktalanul letiltották a facebookomat (? )

Figyelt kérdés

Naphosszat szoktam Facebook-ozni, és egyik nap arra ébredtem, hogy "Fiók letiltva". Ez miért történt? Semmi rossz tartalmat vagy ilyesmit nem osztottam meg, átlagos ismerőseim voltak, de letiltották! És nem engednek újat csinálni. Ha esetleg valakinek volt hasonló, vagy tudja a probléma megoldását, légyszí írjon!


Mindig ezt írja ki:

[link]



2016. febr. 13. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira sürgős, miért nem azt csinálod amit a hibaüzenet is javasol?

Mellesleg facebook bejelentkező oldal -> Súgó -> Tudnivalók letiltott fiókkal kapcsolatban -> Fiókom le van tiltva -> ...ellentvetéssel élni ( itt van egy link )

[link]

2016. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezekkel már próbálkoztam, de nem történt semmi.


Mivel nem érkezett válasz, sem feloldás a letiltás alól, ezért kérdezősködöm itt, hátha valaki jobban tudja.


Ha valakinek még van ötlete, akkor örömmel várom válaszát.

2016. febr. 13. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenben részem, írtam nekik, néhány nappal később feloldották.. Majd megint letiltottak, aztán megint feloldották.. Hogy miért ? Fogalmam sincs.
2016. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Engem végül nem igazán érdekelt, csináltam új fiókot. :D Tőlem akárhányszor letilthatnak, mert mindig tudok újat csinálni. Viszont rájöttem, hogy az egyik Ismerősömnek is letiltották, ezért lehet hogy a vele való beszélgetésem miatt. Bár soha sem beszéltem vele facebookon annyira csak élőben, de ők tudják hogy mit kell letiltani. Annyi volt a beszélgetés: -Szia -Hogy vagy? -Jól -Na nekem mennem kell

Szóval nem tudom, de nekem teljesen mindegy mostmár :"D

2016. febr. 13. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!