Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncorera hogy jutottatok fel?...

Ncorera hogy jutottatok fel? Van még meghívó vagy komolyan 20-an használnak egy accountot?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Régebben könnyebb volt meghívót szerezni, de mivel sok idióta szabadult fel akik basztak a szabályokra egy nagyot vagy inaktívak voltak... így már csak elite ranggal vagy prémium tagsággal lehet meghívót igényelni(Ha jól tudom)

Én egyedül használom.

2016. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. kollega kuldott, azota is ugyesen, a szabalyokat betartva hasznalom.
2016. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedül használom. Eddig 3 ismerősömet hívtam meg még korábban. Ők is egyedüli felhasználók.
2016. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek egy felhasznalonevet amit tobben hasznalnak regebb en is hasznaltam de a tulaj (email cim gazda) lecserelte a jelszot , kertem meghivot de nem adott igy mashol kertem es most benntvagyok egyeduli felhasznalokent.
2016. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom régen mennyire lehetett könnyű meghívót szerezni, mert már szakközépben is legendásan zártkörű volt az ncore, az meg volt egy jó 10 éve.


Nekem akkor mesélte osztálytársam hogy fél haveri köre egy felhasználót használ, meg arányt szigorúan tartani kell, csak utána ki is dobták őket arány csalás miatt. Plusz nézték azt is ki kit hív meg, és több ilyen esetnél a meghívó is repült állítólag.


Ahogy utánaolvastam amúgy, volt időszak mikor szünetelt is sok ideig a meghívás, és rostálták ki a nem aktív tagokat, hogy összeszokottabb legyen a társaság.


Aztán 2012-3 környékén változtak a háttérben a dolgok, új tulajdonos lett, új arculat, stb. Akkor például lehetett valami 1500 forintért meghívót kapni, de ez csak rövid ideig működött, utána visszaállt a sima meghívásos rendszer. Én is így vettem meghívót, simán megérte.


Amióta tag vagyok szerintem sokat lazult az oldal. Nem kell arányt tartani, csak adott ideig seedben tartani a torrentet, meghívó is simán igényelhető ha van elég pontod. Én szerintem a fél családot meg tudnám hívni most, mert másra nagyon úgysem jók a pontok. Ráadásul voltak ünnepnapok mikor nevetséges pontokért lehetett meghívót küldeni.


Mára már szerintem kb senki nem használ közös felhasználót, max pár haver vagy családtagok.

2016. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve volt olyan "akció" hogy 100 pontért lehetett meghívót igényelni. Most meg már lehet akármennyi pontod,akkor is csak Elite rangtól vagy Prémium tagsággal lehet csak igényelni!
2016. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is igaz, viszont 1 hónapos Prémium tagságot lehet 1000ft-ért igényelni, ha valamelyik havernak nagyon kell meghívó, akkor annyit simán megér neki.
2016. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én itt, ezen az oldalon kértem. Egyedüli felhasználó vagyok, és eddig kivétel nélkül mindent visszaseedeltem. Tudok olyanról is, hogy egy felhasználót sokan használnak, velem is akartak már osztozkodni, de nem mentem bele.
2016. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Trevor. ***** válasza:
100%
Még 2014 vége fele itt gyakorin egy kedves tag kiírt egy kérdést, hogy volna neki fölös nCore meghívója, akinek kell, annak szívesen ad. Mivel tudtam, hogy a „kérdést” törölni fogják, rögtön írtam a kérdezőnek, hogy kéne. Kért egy e-mail címet, arra elküldte a meghívást, majd én regisztráltam és kész, azóta is rendszeresen, a szabályokat betartva használom az oldalt. Persze ez az account is meg van osztva haverommal, de 2 ember még mindig kevesebb, mint 20.
2016. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Ez engem is érdekeéne.


Én egy ismerősöm fiókján keresztül néztem be oda párszor,de semmit nem töltöttem le. Csak nézelődtem!


Ha most beregiznék egy saját nicket,rájönnének,hogy én vagyok?

Olvastam én is a szabályzatot,hogy egy gépről csak egy user jöhet.

(IP lehet közös ha jelzi,az nem baj,de gép NEM lehet közös).

És ha rájönnek,akkor repül mind a 2 user.


De ha csak nézelődni voltam bent? Akkor is be tudják a gépet azonosítani?

2016. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!