Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiw-re feltöltötte a gyerekem...

Iwiw-re feltöltötte a gyerekem képét egy volt ismerősöm, és tudni szeretném tehetek e azért valamit, hogy leszedessem vele, vagy az iwiw mit tehet ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ezért letilthatják? Vagy báki bármilyen képet feltehet másról is, ha az egy rendes kép?
2010. márc. 30. 18:05
 1/4 anonim válasza:

persze (bárki bármit) ha az ismerősöd akkor kérd meg hogy szegye le és kész!



de szerintem már nem vagy vele olyan jóba mert akkor már írtál volna neki sőt lehet hogy írtál is csak nem válaszolt vagy azt mondta hogy nem szedi le és utána jöttél ide hogy megkérdezd ezt!

2010. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" A személyhez fűződő jogok megsértését jelenti a más képmásával vagy hangfelvételével kapcsolatos bármiféle visszaélés. Képmás vagy hangfelvétel nyilvánosságra hozatalához - a nyilvános közszereplés kivételével - az érintett személy hozzájárulása szükséges. " bővebben itt: [link]
2010. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzőekre tekintettel szerintem igen az iwiw szerkesztőinek lépni kell valamit ha leírod nekik az esetet különben szerintem ők is részesei a jogsértésnek amennyiben nem intézkednek és jelzésed után már tudnak az ügyről.
2010. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig az előzőhöz: Kiskorú vagy cselekvésében korlátozott személy esetén a szükséges hozzájárulást az érintett személy gyámja,szülője adhatja meg.
2010. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!