Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalamat hogyan...

Facebook oldalamat hogyan népszerűsíthetem?

Figyelt kérdés

Egy művész oldal, a rajzaim vannak fent rajta. Az ismerőseimnek nem akarom reklámozni. Nekem jobb oldalt kihozza a face egy "ajánlott oldalak" helyen más művészek oldalait. Ez az a bizonyos fizetős hirdetés? Még csak egy like-om van, az egyik barátnőmtől (ő az egyetlen akit meghívtam). Egyébként sokszor kapok értesítést hogy "x új megtekintés az oldaladra" de ha megnézem, magán az oldalon azt írja ki, hogy "0 kattintás az oldalra ezen a héten" ez miért van?

köszi a válaszokat!



2016. febr. 14. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazi művészek nem a Facebookon, hanem a Deviantart-on publikálnak.
2016. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Deviantartom van elsősorban :) Csak mivel sok Deves van a Facebookon ezért gondoltam, hogy barátkozásnak is jó lenne, vagy ilyesmi, de nem akar működni a dolog szóval szerintem törlöm :) De nem zavar vagy ilyesmi, mivel nekem a Deviantart az első.
2016. febr. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!