Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternethez /számítógépen...

Mobilinternethez /számítógépen/ lehet routert csatlakoztatni? Nem kell kábelesnek lenni? Ajánlották nekem, mert csak 2Gb. -os a havi keretem és hamar lemegy. Valóban, ha veszek routert és csatlakoztatom, akkor az internetre bármikor felmehetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy veszek egy eszközt, és akkor majd a semmiből jön a korlátlan internet. Nem a fán terem, annyit használhatsz, amennyire előfizettél.
2016. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok pénzed, akkor használd feltöltőkártyással.
2016. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Gondoltam ,hogy ez nem igaz! Úgy tudtam, hogy plussz díj/hó wifi.... és nem csak úgy egy eszközt egyszer kifizetek, aztán jön az internet.. :) Csodálkoztam is ezen! ????

2016. febr. 15. 15:21
 4/9 A kérdező kommentje:
A feltöltőkártyást nem ismerem. Nekem mobilinternetem van 2Gb.-os csomag, minden hónapban töltik a gépre, stick van hozzá, és jön a csekk. Van aki esetleg ilyen mobilnetes és van mellette wifije? Hogy működik a dolog? Ahogy hallottam;- plussz díj/hó a stick monbilnet havi keret mellett.
2016. febr. 15. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Vodafone előfizetéses nethez automatikusan jár a wifi. Nem nagyon használom, mert gyorsan lemeríti az akkut. De például a navigációja nagyon jó, wifivel. Sokkal jobban működött nagy ködben, mint a kocsi GPS-e.

2 GB nagyon kevés, nekem 4 GB-s a keretem, kaptam még egy SIM kártyát, így meg tudom osztani a mobiltelefon netjét a stickkel. RED-es vagyok.

2016. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia. A vodafonnál, ha kevesebb Gb.-tot renedelek, akkor is jár a Wifi automatikusan?
2016. febr. 17. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
RED-es előfizetéses díjcsomagban benne van. Kérdezz rá a 1270-en (ügyfélszolgálat) vagy menj be valamelyik Vodás boltba.
2016. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Előfizetéses tarifák internettel

Internetezz a mobiltelefonodon bárhol, bármikor! Előfizetéses tarifáink internetet is tartalmaznak!"

[link]

2016. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat!

Voltam is bent;- Vodánál, Telenornál...

A lenti linket megnézem,bizots hasznos információ lesz.

2016. febr. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!