Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék wifizni laptopon?

Hogy tudnék wifizni laptopon?

Figyelt kérdés
adott egy fujitsu amilo pi3560 és eddig csak kábelesen tudtam nethez kapcsolódni és azt szeretném megkérdezni hogyha vennék egy usb wifi adaptert akkor lenne rá net konkrétan egy TP-LINK TL-WN722N gondoltam

2016. febr. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, menne, de mi a baj a beépítettel?

Ahogy nézem a leírását egy Ralink RT2790 802.11n kártya van benne gyárilag, elég lenne felrakni a driverét, ha a rendszer nem ismerte fel.

2016. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne vegyél feleslegesen, ha nem értesz hozzá nézesd meg, lehet csak driver gond, félperc megoldani
2016. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
unoka tesómtól kaptam a laptopot és már azt mondta gyári hibás volt őőő nála se fogta a wifit akárhova vitte akármit rakott fel sose tudta fogni a wifit és azért akartam ezt megkérdezni ha vennék a fent említett usb adaptert menne e vele de akkro ugye menne ezzel a wifi TP-LINK TL-WN722N
2016. febr. 15. 05:12
 4/5 anonim ***** válasza:
igen menne ha a hozzá való programot felrakod mellé, nem tudom a windows instaláljae alapból ezt ehez látni kell.
2016. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Van egy "FJ OSD Utility" nevű program, a driveren kívül valószínűleg még az is kell hozzá, hogy be lehessen kapcsolni.

Innen le tudod szedni (típus alapján kiválasztva): [link]


Ha hibás a belső adapter, érdemesebb inkább azt kicserélni. Bontva pár ezerért lehet azt is venni.

Nem mintha ez az USB adapter nem lenni jó, amit választottál, de a belső mindig jobb. Pl nem lóg ki a laptopból és nem foglal le egy USB -t.

2016. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!