Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hallottam, ami Netre felkerült...

St.georg kérdése:

Hallottam, ami Netre felkerült, akárhogy töröljük, valahol megvan. Említették a megszűnt IWIWet. Lehetséges ez? Ha igen hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés
Persze a saját feltöltésemre gondoltam.

2016. febr. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondás úgy igaz, mint az, hogy minden lőfegyver csőre van töltve. Nyilván az sem szó szerint igaz, csak egy emlékeztető, hogy ésszel nyúlj a lőfegyverekhez.


Az internet is ilyen. Nem marad fent minden persze, csak az, ami számít. Az iwiw nincs fent, mert nagyrészt irreleváns volt, amit az emberek oda feltöltöttek. De ha valaha volt az iwiwen egy fotó rólad, amin épp egy banánt tolsz le a torkodon, miközben igézően nézel a kamerába, garantálom, hogy az még mindig megvan valahol :)

2016. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Arra is gondoltam, hogy ezeket a feltöltéseket, ki és hol tárolhatja. Van ki évekkel ezelőtt bezárt, régebben feltöltött dolgait megtalálta, és le is tudta tölteni. De hol és hogyan, arra nem tért ki.
2016. febr. 15. 19:13
 3/4 fersk ***** válasza:
Google archive.
2016. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, megtaláltam.
2016. febr. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!