Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha eBayről rendelek valamit...

Ha eBayről rendelek valamit akkor azt futárszolgálattal szállítják?

Figyelt kérdés
És lehet a kiszállításkor fizetni készpénzzel?
2016. febr. 16. 15:35
 1/6 pinkpancser ***** válasza:
Ha találsz olyat aki így ad el cuccot akkor igen (ebay nem bolt, hanem csak közvetít mint pl vatera)! De esélytelen, hogy ilyennel találkozz. A legtöbb eladó paypal-t használ (ami mellesleg a vásárló érdeke is), a szállítás meg ahogy választod/fizeted, persze csak ha van rá több mód is.
2016. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igy van ahogy #1 írta. Az eBay csak egy piac, aki a területet és a világítást adja, de megalkudni és üzletelni a kofákkal lehet. A szállítás módja olyan amit fizetsz. Ha keveset fizetsz normál posta, ha sokat, lehet DHL, FedEx és TNT. Amit az eladó bevállal azzal kell beérned.

Nem fogsz találni olyan eladót, aki készpénzes utánvétet szervez egy ilyen távoli, ismeretlen és számára egzotikus Kelet-európai országba. Jó lesz az a Paypal, eddig rendeltem Bolíviából, Peruból, Indiából és mindkét Kínából, de mindenhol jól működött.

2016. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eddig nekem mindent a posta szállított, csak lazán bedobták a postaládába és annyi
2016. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És hogy kell paypal-lal fizetni. Még soha nem rendeltem semmit a neten úgy hogy utalni kellett a pénzt.
2016. febr. 16. 17:39
 5/6 pinkpancser ***** válasza:

1. Beregisztrálsz

2. Utalsz rá (lassabb) vagy hozzárendelsz egy bankkártyát

3. Fizetsz

2016. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb csomagokat postakocsi hozza, kisebb csomagokat a postás csak bedobja a postaládába (vagy becsönget és átadja).
2016. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!